Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Facebook oraz strona firmowa

Karol Kaczmarek 2018-12-16 0 komentarzy
Facebook oraz strona firmowa

Skąd się wziął fenomen Facebooka? Trudno rzec jednoznacznie. Jednak dla firm nie jest to istotne. Najważniejsze jest dla nich to, że mogą one wykorzystać siłę tego portalu społecznościowego do własnych celów, a zatem do rozpowszechniania swojej marki.

Skoro już wiesz, jaką moc ma Facebook, strona firmowa w Twoim przypadku to konieczność. Konto możesz prowadzić samodzielnie lub zlecić to zadanie profesjonalistom. Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ta platforma, zaufanie specjalistycznej firmie z pewnością będzie dobrym krokiem. Ona precyzyjnie określi grupę ludzi, do których warto skierować Twoją ofertę. Będzie zamieszczała na Twoim koncie jedynie wartościowe treści, takie, które zainteresują szeroką grupę ludzi. Jeżeli dana osoba polubi post na Twojej stronie i udostępni go dalej, kolejni ludzie, czyli jej znajomi, zyskają dostęp do informacji, które chciałbyś rozpowszechnić, dotyczące np. promocji, nowego produktu, wyprzedaży. Nie bez znaczenia jest sposób przekazywania treści. Warto zatem postawić na krótki filmik, artykuł branżowy, czy atrakcyjną infografikę.

Warto zwrócić uwagę, że nie wystarczy jedynie mieć konto na FB, aby w pełni wykorzystać potencjał tego portalu. W tym przypadku liczy się systematyczność. Jeżeli nie masz czasu na prowadzenie Twojego firmowego fanpage'a, w związku z tym szukasz osób, którym mógłbyś zlecić to zadanie, możesz zapoznać się z ofertą KJ Studio. Firma ta ma doświadczenie w branży, a budujący ją zespół ma głowy pełne kreatywnych pomysłów.

Skomentuj wpis