Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Czym charakteryzują się deski kompozytowe?

Iga Walczak 2021-12-23 0 komentarzy
Czym charakteryzują się deski kompozytowe?

Wykańczając dom, warto zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa polecającego drewno na tarasy i do wnętrz. Od wielu lat zajmuje się ono sprzedażą desek z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego, a także projektowaniem i montażem podłóg i tarasów. W jego ofercie można znaleźć wiele rodzajów desek, klepek i kasetonów pochodzących od wielu producentów polskich i zagranicznych. Jeśli chodzi o ceny, podłogi drewniane  od takich producentów jak Mafi czy Chapel Parkiet nie należą do tanich, ale za to są wyjątkowo trwałe, eleganckie i dostępne w bardzo wielu kolorach i wykończeniach. W ofercie przedsiębiorstwa są też dostępne podłogi w kategorii Economy cieszące się  popularnością wśród klientów.

Ponieważ firma Bestfloors zajmuje się także budową tarasów, ma w ofercie wiele rodzajów desek z drewna krajowego i egzotycznego. W ofercie są też deski kompozytowe odpowiednie na tarasy polecane szczególnie dla osób, które nie mają czasu na jego konserwację. Kompozyt to materiał łączący elegancję i wygląd drewna z odpornością tworzywa sztucznego. Deski te:

  • nie ulegają korozji biologicznej,
  • nie nagrzewają się,
  • zachowują kolor nawet przy silnym nasłonecznieniu,
  • są przyjemne w dotyku,

ale przede wszystkim cechują się niezwykłą trwałością. Dla wielu osób ważne też jest to, że można je poddać recyklingowi.

Skomentuj wpis