Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Restauracja na Sadybie

Marek Borkowski 2018-11-19 0 komentarzy
Wpis

Jedzenie towarzyszy wszystkim na co dzień. Szczególnego znaczenia nabiera w dni wolne od pracy oraz wieczory, które warto spędzać w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się swoją obecnością i zajadając pyszne dania. Właśnie tak powinny wyglądać piątkowe i sobotnie popołudnia, w które powinno się odpocząć od codzienności i znaleźć równowagę między obowiązkami a przyjemnościami. Takie weekendy są bardzo ważne, aby w poniedziałek z energią wkroczyć w nowy tydzień, a także zachować komfort psychiczny i poczucie zadowolenia z życia. 

Aby dobrze spędzić taki wieczór, można gdzieś wyjść albo spotkać się w domu i zamówić coś pysznego. Warto wypróbować menu, które oferuje pizzeria i bardzo dobra restauracja na warszawskiej Sadybie. Serwuje ona dania na słodko i wytrawnie. Można tu skosztować przepysznej włoskiej pizzy na chrupiącym cieście, którą kucharze przygotowują zarówno w wersji tradycyjnej, jak i autorskiej. W menu znajdują się też wyborne makarony i lekkie sałatki, które z pewnością spotkają się z aprobatą pań. Jeśli chodzi o dania mięsne,  warte uwagi są burgery, sznycle, klopsiki cielęce czy kanapki z udkiem z kaczki confit.

W ofercie lokalu znajdują się też mule w aromatycznym winnym bulionie, które podaje się z ciepłym pieczywem. Warto odwiedzić to miejsce i urządzić sobie francuską ucztę, a do tego  zamówić butelkę dobrego wina. Takie okoliczności będę sprzyjały wesołym rozmowom i towarzyskim żartom. Wszystkie pyszne dania można też zamawiać na dowóz, by cieszyć się ich smakiem w domowym zaciszu. Warta uwagi jest również karta napojów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Skomentuj wpis