Buduj swoją markę, edukuj swoją społeczność, sprzedawaj swoje produkty!

Poznaj naszą redakcję!

Architektura wnętrz - najlepsze kursy w Warszawie i Katowicach

Karol Kaczmarek 2019-03-31 0 komentarzy
Wpis

Podobnie jak w modzie trendy zmieniają się także w projektowaniu wnętrz, dlatego, aby za nimi nadążyć trzeba albo śledzić je na bieżąco, albo od czasu do czasu wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez osoby pasjonujące się tym tematem. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, instytucja szkoleniowa z linku educoncept.pl organizuje rozmaite kursy, wśród których jest także architektura wnętrz. Ośrodek ten gwarantuje wysoki poziom nauczania, dzięki temu, że zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, dla której projektowanie wnętrz jest życiową pasją. Każdy kursant traktowany jest tutaj indywidualnie i od pierwszego dnia zdobywa wiedzę praktyczną, ponieważ wykładowcy stworzyli unikalny autorski program kształcenia oparty właśnie na praktyce.

Zadaniem szkoły jest wszechstronne kształcenie nie tylko z nowych trendów, ale także z historii, antropologii i socjologii dizajnu, dlatego kursanci spotykają się także z wykładowcami zajmującymi się tymi zagadnieniami. Większość zajęć jest prowadzona przez doświadczonych przedstawicieli branży, którzy służą swoim doświadczeniem i zdobywaną przez lata wiedzą, zarażając jednocześnie innych swoją pasją.

Prowadzone są tutaj między innymi takie kursy jak:

  • projektowanie wnętrz,
  • dekoracja i stylizacja wnętrz,
  • home staging,
  • fotografia wnętrz,
  • archicad i inne.

Szkoła ta posiada akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty i jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Władze szkoły wydają certyfikaty ukończenia kursu w języku polskim, a na życzenie kursanta także w języku angielskim.

Czytając opinie byłych, niezwykle zadowolonych kursantów, można dowiedzieć się nieco więcej na temat samych wykładowców, sposobu prowadzenia przez nich zajęć, a także ich zaangażowania w zajęcia z prowadzonej dziedziny. 

Skomentuj wpis